Contact

Bezoekadres
Kerkewijk 10
3901 EG Veenendaal

Theaterkassa
Maandag t/m vrijdag - 13:00 tot 16:00 uur. 
Telefoon: 0318-540141
E-mail: reserveren@lampegiet.nl

Algemeen
Telefoon: 0318-540000
E-mail: info@lampegiet.nl
www.lampegiet.nl 

Contactformulier

Uw e-mailadres is niet correct ingevoerd

Medewerkers

Op zoek naar een specifieke afdeling of persoon? Onderstaand een overzicht van de contactpersonen van de verschillende afdelingen:

Directie & programmering
Patrick Marcus
directie@lampegiet.nl

Marketing
Jeanine Dijkhuis
jeanine@lampegiet.nl

Horeca
Christa Verbunt-van Baaren
christa@lampegiet.nl 

Office & evenementen
Kirsten Eskes-Brautigam
kirsten@lampegiet.nl

Ticketing & administratie
Anne Walstra
anne@lampegiet.nl

Techniek 
Daan Hols
daan@lampegiet.nl

Jurgen Kulik
jurgen@lampegiet.nl 

Techniek

Het lichtplan en de trekkenlijst voor gezelschappen vind je op deze pagina onder downloads. Voor andere vragen of meer informatie kun je contact opnemen via 0318 - 540000 of mail naar techniek@lampegiet.nl.

Downloads 
Lichtplan
Trekkenlijst (invulbare PDF)

Cookies

We gebruiken cookies om je bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld jouw persoonlijke instellingen. Ook gebruiken we Google Analytics om inzage te krijgen in de gebruiksvriendelijkheid van de website en deze vervolgens te kunnen verbeteren. Meer informatie…

Cookies zijn ook nodig om media van derde partijen, zoals video's, te tonen. 

Cookie instellingen