Contact

Bezoekadres
Kerkewijk 10
3901 EG Veenendaal

Theaterkassa 
Maandag t/m vrijdag - 10:00 uur tot 16:00 uur (pauze van 13:00 uur - 13:30 uur) 
Telefoon: 0318-540141
E-mail: reserveren@lampegiet.nl

Algemeen
Telefoon: 0318-540000
E-mail: info@lampegiet.nl
www.lampegiet.nl 

Contactformulier

Dit veld is verplicht
Uw e-mailadres is niet correct ingevoerd

Medewerkers

Op zoek naar een specifieke afdeling of persoon? Onderstaand een overzicht van de contactpersonen van de verschillende afdelingen:

Directie & programmering
Patrick Marcus
directie@lampegiet.nl

Marketing
Jeanine Dijkhuis
jeanine@lampegiet.nl

Cheyenne Bloemberg
cheyenne@lampegiet.nl

Horeca
Michael Schwab
michael@lampegiet.nl

Office-, Verhuur- en Event Manager
Kirsten Eskes-Brautigam
kirsten@lampegiet.nl

Ticketing & administratie
Anne Walstra
anne@lampegiet.nl

Financiën
Maarten van Veen
maarten@lampegiet.nl

Techniek 
Daan Hols
daan@lampegiet.nl

Jurgen Kulik
jurgen@lampegiet.nl 

Techniek

Het lichtplan en de trekkenlijst voor gezelschappen vind je op deze pagina onder downloads. Voor andere vragen of meer informatie kun je contact opnemen via 0318 - 540000 of mail naar techniek@lampegiet.nl.

Downloads 
Lichtplan
Trekkenlijst (invulbare PDF)