Anne van Zantwijk

Opvoeden, hoe dan…!?

Ilse van den Heuvel & Marieke v Ginneken
Verbindend Gezag en Geweldloos Verzet
donderdag 25 februari 20:00
do 25 februari
20:00
  • do 25 februari
    20:00
    Grote Zaal
    Verkoop vanaf do 28 mei 10:00

Heb jij ooit met de handen in het haar gezeten omdat je kind niet naar je luistert? Vraag jij je af hoe je rustig kunt blijven als je tiener ontploft? Dan is deze avond iets voor jou! 

In deze humoristische en inspirerende theatershow nemen Marieke van Ginneken en Ilse van den Heuvel – bekend van de populaire Geweldloze Podcast – je mee in de wereld van Verbindend Gezag en Geweldloos Verzet. Dat doen ze niet met droge theorie, maar met herkenbare situaties, rake inzichten en een flinke dosis zelfspot.

Je krijgt ongevraagd advies, leert waarom straffen en belonen vaak niet werkt en ontdekt hoe je als opvoeder stevig in je schoenen kunt blijven staan, zonder de verbinding te verliezen. 
Verwacht een avond vol eyeopeners, praktische tips en vooral: herkenning.

Of je nu ouder, verzorger of leerkracht bent: je verlaat het theater met nieuwe energie én een frisse blik op opvoeden.

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Inschrijven voor de nieuwsbrief