Medewerkers

Op zoek naar een specifieke afdeling of persoon? Onderstaand een overzicht van de contactpersonen op verschillende afdelingen. 

Directie
Patrick Marcus
directie@lampegiet.nl

Administratie 
Gerrita van der Meer-Stegeman
gerrita@lampegiet.nl

Programmeur 
Nicky van Rossum
nicky@lampegiet.nl

Marketing
Dineke van Westen-de Jong
dineke@lampegiet.nl

Hoofd Horeca
Christa Verbunt-van Baaren
christa@lampegiet.nl 

Coördinator Ticketing
Anne Walstra

Techniek (verhuur)
Daan Hols
daan@lampegiet.nl

Jurgen Kulik
jurgen@lampegiet.nl 

 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.