Medewerkers

Op zoek naar een specifieke afdeling of persoon? Onderstaand een overzicht van de contactpersonen op verschillende afdelingen. 

Directie
Patrick Marcus
directie@lampegiet.nl

Administratie 
Gerrita van der Meer-Stegeman
gerrita@lampegiet.nl

Marketing
Jeanine Dijkhuis
jeanine@lampegiet.nl 

Dineke van Westen-de Jong
dineke@lampegiet.nl

Horeca
Christa Verbunt-van Baaren
christa@lampegiet.nl 

Ticketing
Anne Walstra

Techniek 
Daan Hols
daan@lampegiet.nl

Jurgen Kulik
jurgen@lampegiet.nl 

 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Cookies

We gebruiken cookies om je bezoek aan deze website zo plezierig mogelijk te maken. We onthouden bijvoorbeeld jouw persoonlijke instellingen. Ook gebruiken we Google Analytics om inzage te krijgen in de gebruiksvriendelijkheid van de website en deze vervolgens te kunnen verbeteren.

Privacyverklaring

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.